Tutoriale Counter strike & Htlm

TUTORIALE Counter Strike

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

Cum adaugam/stergem admini pe Admin Mod

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Data de înscriere : 07/01/2009
Varsta : 26
Localizare : Alba

MesajSubiect: Cum adaugam/stergem admini pe Admin Mod   Mier Ian 07, 2009 1:14 pm

Deschidem cu wordpad users.ini. Aici trecem numele adminilor si parolele lor, urmate de accesul pe server. Sa zicem ca vrem sa facem un admin cu access maxim pe numele gigi si parola gigi123. Trecem in users.ini aceasta linie:
gigi:gigi123:131071

Daca vreti sa puneti un admin cu nivel de acces mai mic , deschideti Admin Mod manual (un shortcut s-a instalat pe desktop la sfarsitul instalarii adminmod-ului , iar acolo mergeti la Admin Mod Reference , apoi Acces levels , unde alegeti nivelele de acces apoi dati calculate . Numarul care va rezulta acolo il treceti in users.ini .

ATENTIE! Daca ati incercat sa va logati cu setinfo _parola parola-ta si nu va merg comenzile, conectati-va la server cu numele de admin din users.ini si scrieti in consola admin_passworld parola-ta din users.ini .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://d3agl3powe3r.forumz.ro
BAck

Data de înscriere : 11/01/2009

MesajSubiect: Re: Cum adaugam/stergem admini pe Admin Mod   Mier Ian 14, 2009 2:43 pm

dk cnv intra cu nick meu poate sa dea ban la toti.fa si u cv pune dela cu setinfo _cs si parola care o vrea jucatoru k sa nu mai poate juca alti cu nick meu
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
zEd

Data de înscriere : 13/01/2009

MesajSubiect: Cum adaugam/stergem admini pe Admin Mod   Vin Ian 23, 2009 3:22 am

Are dreptate back

fa ca el ca si eu vreau la fel
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cum adaugam/stergem admini pe Admin Mod   

Sus In jos

Cum adaugam/stergem admini pe Admin Mod
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tutoriale Counter strike & Htlm :: AdminMod :: Cum pun admin si cum ma loghez-